Jungheinrich oriģinālas rezerves daļas

Visa ierīce ir kas vairāk kā tikai atsevišķu komponentu summa.

Oriģināls sniedz drošību.

Lai ilgtermiņā attaisnotu Jūsu investīcijas, kuras ieguldāt mūsu ražotās tehnikas iegādē, mūsu uzņēmuma servisa centri visā pasaulē izmanto vienīgi oriģinālās rezerves daļas. Jo tikai oriģinālās rezerves daļas, saglabājot perfektu visu ierīces komponentu saspēli, spēj nodrošināt maksimālu investīciju drošību un vērtības saglabāšanu, neradot izmaiņas ierīces oriģinālajā konstrukcijā.

  • Tikai oriģinālās rezerves daļas ir apliecinājums ražotāja kompetencei.

Oriģināls nodrošina sertificētu garantiju.

Tikai Jungheinrich oriģinālas rezerves daļas atbilst tehnikas veiktspējas un ražošanas materiālu augstām prasībām. Neoriģinālu rezerves daļu izmantošana var izraisīt smagus negadījumus ar tehniku, kā arī nodarīt zaudējumus.  

  • Jungheinrich garantē sertificētu kvalitāti.

Oriģināls Jūs sasniegs jau šonakt.

Jūsu iekrāvējs ir sabojājies un Jums ir nepieciešama rezerves daļa jau“vakar“? Eiropā ar nakts ekspress piegādi mēs nodrošinām pasūtīto rezerves daļu piegādi pa tiešo tehniķu automašīnās, līdz ar ko jau nākošajā rītā pasūtījums tiks piegādāts Jums.   

  • Jungheinrich nodrošina 98%-īgu rezerves daļu pieejamību.


Jungheinrich oriģinālās rezerves daļas atbilst jaunākajām prasībām un tiek piegādātas arī ilgus gadus pēc iekrāvēja modeļa  pārstāšanas ražot. Uz to var paļauties.

Vairāk informācijas atradīsiet brošūrā “Oriģinālas rezerves daļas”

Sazināties ar mums

Izsaukumiem:

Tālrunis: 67 813 916
Mob.: 26 66 55 05
Fakss: 67 813 911
E-mail: serviss(at)jungheinrich.lv

Nosūtīt pieprasījumu

Online Services